Prowadzący zajęcia

mgr EDYTA KUCHCIAK – pracuję z Zespole Szkół Publicznych w Wielkich Oczach jako pedagog i logopeda od 10 lat. Z dużą satysfakcją łączę oba kierunki, które dają mi możliwość kontaktów z dziećmi i młodzieżą. Ukończenie 2-letnich studiów podyplomowych na kierunku Logopedia Korekcyjna pozwala mi na pracę z dziećmi, u których rozwój mowy nie przebiega prawidłowo.

Obecnie prowadzę zajęcia w Punkcie Przedszkolnym, Oddziałach Przedszkolnych oraz klasie 1 szkoły podstawowej. W przedszkolu zajęcia prowadzone są z całą grupą, natomiast w szkole podstawowej z maksymalnie 4 uczniami (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 kwietnia 2013 r. w sprawie zasad udzielania o organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach).