W styczniu w naszej szkole odbyły się dwie imprezy sportowe, o których można więcej poczytać na stronie internetowej Gminy Wielkie Oczy:

1) Gminne eliminacje do Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego

2) Gminny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Wójta

LISTOPAD

Chłopcy z naszej szkoły pod opieką p. Krzysztofa Milo zajęli III miejsce w Powiatowych IMS w tenisie stołowym. Serdecznie gratulujemy!

Obraz może zawierać: 12 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynku

PAŹDZIERNIK

19 października odbyły się w naszej szkole Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych.

Kolejność końcowa przedstawiła się następująco:
1. SP Oleszyce (op. Barbara Zawitkowska)
2. ZSP Wielkie Oczy
3. SP Nr1 Lubaczów

GRATULUJEMY!!!

Obraz może zawierać: 11 osób, ludzie stoją

19 października na sali sportowej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Wielkich Oczach odbył się Gminny Turniej Unihokeja. Zawodnicy walczyli o Puchar Wójta Gminy Wielkie Oczy i Dyrektora ZSP w Wielkich Oczach. Zmagania zostały podzielone na dwie kategorie: dziewczyn i chłopców.

III miejsce - Team Szajka

Puchary dla zdobywców trzech pierwszych miejsc w jednej z kategorii ufundowane zostały przez Wójta Gminy Wielkie Oczy Alberta Hawrylaka, w drugiej przez Dyrektora ZSP w Wielkich Oczach Jadwigę Pałczyńską.

Obraz może zawierać: 14 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i buty

12 października 2019r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w szachach drużynowych. Zawody przeprowadzono w Szkole Podstawowej Nr1 w Lubaczowie. W klasyfikacji końcowej uczniowie z naszej szkoły uplasowali się na III miejscu. Serdecznie gratulujemy.

Obraz może zawierać: 7 osób, ludzie stoją i butyObraz może zawierać: 1 osoba, siedzi i tabela

WRZESIEŃ

21 września 2019r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych mistrzostwach LA dziewcząt i chłopców. Zawody miały miejsce w Lubaczowie. Wzięli w nich udział uczniowie z następujących szkół: SP nr 2 Lubaczów, SP nr 1 Lubaczów, SP Ruda Różaniecka, SP Krowica Sama, SP Łukawiec, SP Narol, SP Oleszyce, SP Stary Dzików, SP Lisie Jamy, SP Cieszanów, SP Dachnów, SP Wielkie Oczy, SP Horyniec-Zdrój, SP Nowy Lubliniec, SP Basznia Dolna. Łącznie w zawodach wzięło udział 148 zawodników i zawodniczek.

W wyniku klasyfikacji końcowej na podium stanęła uczennica naszej szkoły - Magdalena Kawalerska, która zajęła III miejsce w pchnięciu kulą.

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją