Rozpoczynamy rok szkolny 2022/2023

WRZESIEŃ

Dnia 16.09.2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Biegu im. gen. Stanisława Dąbka w którym zajęli następujące miejsca:

I miejsce - Krzysztof Janczura

III miejsce - Konrad Jastrzębski

II miejsce - Amelia Leja

III miejsce - Konrad Pazowski

GRATULUJEMY!

Uczniowie pod opieką Pana Krzysztofa Milo wzięli udział w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w lekkiej atletyce w Lubaczowie dnia17.09.2022 r. gdzie zajęli następujące miejsca:

I miejsce - Marcelina Szal (skok w dal)

I miejsce - Sebastian Kobiałka (skok w dal).

GRATULUJEMY!

Dnia 23.09.2022 r. przy Zespole Szkół w Lubaczowie odbył się Powiatowy Bieg im. gen. Józefa Kustronia dla szkół podstawowych i średnich. Nasi zawodnicy i zawodniczki pod opieką Pana Krzysztofa Milo i Pana Macieja Nienajadło zajęli następujące miejsca:

I miejsce - Krzysztof Janczura

III miejsce - Amelia Leja

W punktacji drużynowej nasza szkoła zajęła II miejsce.

GRATULUJEMY!

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych mistrzostwach w lekkiej atletyce, które odbyły się dnia 24.09.2022 r. w Lubaczowie za nami.

Nasi uczniowie pod opieką Pana Krzysztofa Milo zajęli następujące miejsca:

I miejsce - Krzysztof Janczura (skok w dal)

III miejsce - Konrad Jastrzębski (100m)

III miejsce - Julia Frankowska (skok w dal).

GRATULUJEMY!

Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych mistrzostwach w LA, który odbył się w Kolbuszowej dnia 29.09.2022 r. za nami.

Uczeń naszej szkoły Krzysztof Janczura zajął VI miejsce w konkurencji skoku w dal.

Gratulujemy!

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci w indywidualno - drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w Lubaczowie za nami. Nasi uczniowie pod opieką Pana Krzysztofa Milo i Pana Macieja Nienajadło w klasyfikacji drużynowej zajęli następujące miejsca:

II miejsce dziewczyny z kl. III-IV

II miejsce chłopcy z kl. III-IV

II miejsce dziewczyny z kl. V-VI.

PAŹDZIERNIK

Nasi młodzi szachiści wicemistrzami powiatu lubaczowskiego w Powiatowych Igrzyskach Dzieci, które odbyły się w naszej szkole dnia 22.10.2022 r. Uczniów przygotował Pan Maciej Nienajadło.

GRATULUJEMY!

Nasza szkoła mistrzem powiatu lubaczowskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych.

LISTOPAD

Nasze dziewczyny w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w unihokeju dziewcząt, które odbyły się w Oleszycach dnia 5 listopada 2022 r. zajęły trzecie miejsce.

Gratulujemy!

W dniu 19.11. 2022 r. w Oleszycach odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w unihokeju chłopców. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym. W zawodach brało udział pięć drużyn. Reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce. Opiekunem drużyny był p. Maciej Nienajadło.

22 listopada 2022 r. odbyły się  Rejonowe ID w szachach drużynowych w Medyce. Startowało 9 szkół. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym. Nasza drużyna zajęła 7 miejsce. Realizacja była zacięta do ostatniej rundy co widać po tabeli punktowej.

25.11 odbyły się Rejonowe IMS w szachach drużynowych. Nasza ekipa zajęła 5 miejsce. Niestety drużyn było również 5. To nie był nasz dzień. Powody do zadowolenia z siebie ma Klaudia Lorenc, która wygrała 3 z 4 partii.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt, które odbyły się w Oleszycach dnia 26.11.2022 r. za nami. Nasze dziewczyny po ciężkim boju zostały wicemistrzyniami powiatu lubaczowskiego. Gratulujemy!!!

GRUDZIEŃ

3 grudnia odbyły się Powiatowe IMS w unihokeju chłopców. Brało w nich udział 6 drużyn. Chłopcy z naszej szkoły po dobrej zaciętej sportowej walce ostatecznie przegrali w finale i zajęli 2 miejsce.

W sobotę 10 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Oczach odbył się Mikołajkowy Turniej Unihokeja. Drużyny walczyły o puchar Wójta Gminy Wielkie Oczy Alberta Hawrylaka i Dyrektora ZSP w Wielkich Oczach Jadwigi Pałczyńskiej. Klasyfikacja końcowa:

Kat. dziewczyny do 12 roku życia:

I miejsce – Szóstoklasistki

Kat. chłopcy do 12 roku życia:

I miejsce – Czarne biedronki

Kat. dziewczyny powyżej 13 roku życia:

I miejsce- Ósmoklasistki

Kat. chłopcy powyżej 13 roku życia:

I miejsce – Dezerterzy

Zawody sędziowali pan Krzysztof Milo i pan Maciej Nienajadło.

STYCZEŃ

Dnia 14.01.2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wielkich Oczach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Nasze dziewczyny zajęły III miejsce. Gratulujemy!!!

LUTY

W sobotę 4.02 odbyły się Powiatowe IMS w piłce ręcznej chłopców. Mecze rozgrywane były w hali sportowej ZS w Lubaczowie. Startowało 7 drużyn. Nasi chłopcy strzelili 15 bramek i ostatecznie zajęli 4 miejsce.

Dnia 11.02.2023r. w ZSP w Wielkich Oczach odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w których nasze dziewczyny zajęły II miejsce a chłopcy IV miejsce. Gratulujemy!

Dnia 18.02.2023 r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopców. Niestety znaleźliśmy się poza podium. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

MARZEC

18.03 w Starym Dzikowie odbyły się Powiatowe ID w piłce siatkowej chłopców. Nasza drużyna chłopców z  klasy 6 pod opieką p. Macieja Nienajadło po zaciętej walce zajęła III miejsce. Gratulujemy!

MAJ

Dnia 10.05.2023 r. w Horyńcu-Zdroju odbyły się I Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Szkół Podstawowych w warcabach 100-polowych w których nasze uczennice zajęły następujące miejsca: II miejsce - Marta Jastrzębska, III miejsce - Anna Jastrzębska V miejsce - Katarzyna Jastrzębska Gratulujemy!!!

Dnia 12.05.2023 r. w naszej szkole zostały zorganizowane eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, w którym nasi uczniowie zajęli I miejsce w grupie młodszej i starszej. Obie grupy zakwalifikowały się na finały wojewódzkie. Gratulujemy!!!