Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Rok szkolny 2023/2024

Rozpoczynamy rok szkolny 2023/2024

WRZESIEŃ

Dnia 16.09.2023r. w Lubaczowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualnych mistrzostwach w lekkiej atletyce, w których nasza uczennica Marcelina Szal zajęła I miejsce w konkurencji skok w dal. Gratulujemy!!!

PAŹDZIERNIK

Dnia 07.10.2023 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych w których uczeń naszej szkoły Filip Lesiak zajął III miejsce w klasyfikacji indywidualnej a drużynowo szkoła zajęła IV miejsce. Gratulujemy!!!

14 października odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w szachach drużynowych. W zawodach brało udział 6 drużyn. Nasi zawodnicy zajęli 5 miejsce.

21 października odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. W zawodach wzięły udział 3 drużyny. Nasi zawodnicy zajęli 1 miejsce i tym samym awansowali do zawodów szczebla rejonowego które odbędą się 10 listopada w Przemyślu.

LISTOPAD

10 listopada odbyły się Rejonowe IMS w szachach drużynowych. Nasza drużyna w składzie: Emilia Kaciuba, Sebastian Łoziński, Miłosz Rogowski i Dawid Kaczmar zajęła 5 miejsce na 10 startujących drużyn. Wykonali solidnie swoją pracę poprawiając ubiegłoroczny wynik.

18 listopada chłopcy z klasy 7 w składzie: Michał Kondej, Sebastian Kobiałka, Sebastian Łoziński, Dawid Kaczmar, Krzysztof Małańczak, Arkadiusz Owerko, Marcin Pliszka, Wiktor Kowalów, Jakub Rożak uczestniczyli w Powiatowych IMS w unihokej, gdzie zajęli 2 miejsce. 2 mecze wygrali, 1 zremisowali i 1 przegrali.

25.11 w Oleszycach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt. Na plac boku stawiło się 5 drużyn. Nasza drużyna zaliczyła 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę. Ostatecznie nasze dziewczęta zdobyły wicemistrzostwo powiatu.