Rozpoczynamy rok szkolny 2021/2022

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Biegu im. gen. Stanisława Dąbka, który odbył się dnia 15.09.2021r o godz.10.00 na trasie Lubaczów-Dąbków.

Miejsca na podium naszych uczniów:

II miejsce - Krzysztof Janczura

III miejsce - Konrad Jastrzębski

II miejsce - Amelia Leja

III miejsce - Kamil Grabas

III miejsce - Konrad Pazowski

GRATULUJEMY!!!

Dnia 16.09.2021r. o godz.10.00 odbył się Powiatowy Bieg im. gen. Józefa Kustronia, w którym nasi uczniowie pod opieką p. Macieja Nienajadło wzięli udział osiągając następujące sukcesy:

I miejsce - Kamil Grabas

III miejsce - Konrad Jastrzębski

I miejsce - Marcelina Szal

I miejsce drużynowo (podsumowanie wszystkich miejsc do X miejsca w każdej kategorii wiekowej)

GRATULUJEMY!!!

Dnia 18.09.2021r o godz.10.00 w Lubaczowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualnych mistrzostwach w LA w których wystartowali zawodniczki z naszej szkoły zajmując następujące miejsca:

I miejsce - Maja Konowalczuk (skok w dal)

II miejsce - Katarzyna Jastrzębska (skok w dal)

II miejsce - Amelia Leja (bieg 60m)

Wyżej wymienione osoby zakwalifikowały się do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w Rzeszowie.

GRATULUJEMY!!!

Uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. Macieja Nienajadło i p. Krzysztofa Milo wystartowali w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w indywidualnych mistrzostwach w LA, które odbyły się dnia 25.09.2021r o godz.9.00 w Lubaczowie.

Najlepsze wyniki:

I miejsce - Kamil Grabas (skok w dal)

III miejsce - Krzysztof Janczura (skok w dal)

GRATULUJEMY!!!

Finał Wojewódzki w indywidualnych mistrzostwach w LA - Rzeszów 28.09.2021r.

Kolejność końcowa:

VI miejsce - Amelia Leja ( bieg na 60m)

VI miejsce - Maja Konowalczuk (skok w dal)

GRATULUJEMY!!!

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców - Lubaczów 02.10. 2021r.

Kolejność końcowa:

II miejsce - dziewczyny

IV miejsce - chłopcy młodsi

V miejsce - chłopcy starsi

GRATULUJEMY!!!

Uczennice naszej szkoły wicemistrzyniami powiatu lubaczowskiego w unihokeju dziewcząt, które odbyły się dnia 06.11.2021r w Oleszycach.

GRATULUJEMY!

Mamy wicemistrzostwo powiatu lubaczowskiego w Igrzyskach Dzieci w unihokeju chłopców, które odbyły się dnia 20.11.2021r w Oleszycach.

Gratulujemy!

Wicemistrzowie powiatu lubaczowskiego w unihokeju IMS - Oleszyce 27.11.2021r.

Wicemistrzynie powiatu lubaczowskiego w unihokeju IMS - Oleszyce 04.12.2021r.

Wicemistrzynie powiatu lubaczowskiego w Lidze LA dziewcząt - Lubaczów, 14.05.2022 r.

Dnia 21.05.2022r o godz. 9.00 na boisku wielofunkcyjnym przy ZSP w Wielkich Oczach odbyły się eliminacje powiatowe w czwórboju LA dziewcząt i chłopców, gdzie nasze dziewczyny zajęły II miejsce a chłopcy V miejsce.

GRATULUJEMY!

Wicemistrzynie powiatu lubaczowskiego w trójboju LA dziewcząt - Narol 28.05.2022 r.

Wicemistrzowie powiatu lubaczowskiego w konkursie "Baw się z nami" - Wielkie Oczy 04.06.2022 r.