Utworzono dnia 21.09.2016

„Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat”.

Powtarzając słowa Janusza Korczaka spoglądamy na nasze dzieci – wesołe, radosne i uśmiechnięte. 21.09.2016 roku dzieci z punktu przedszkolnego i oddziałów przedszkolnych były wyjątkowo szczęśliwe i zadowolone obchodziły, bowiem swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Panie ze wszystkich grup zadbały o to, aby zajęcia dostarczyły okazji nie tylko do nauki i wesołej zabawy, ale również do świętowania i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Dzieci uczestniczyły w różnych konkursach, grach zespołowych, tańcach z balonami i chustą animacyjną, malowaniu twarzy.  Tego dnia było radośnie i kolorowo.

Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach - tak ważnych w życiu każdego człowieka - a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się. Na zakończenie panie złożyły dzieciom życzenia i wręczyły każdemu odznakę Super Przedszkolaka. To był dzień pełen niespodzianek!