Pożegnanie nauczycielki odchodzącej na zasłużoną emeryturę

Utworzono dnia 29.02.2024

26 lutego 2024 roku Społeczność Uczniowska ZSP w Wielkich Oczach pożegnała Panią Stanisławę Cozac, która po 40 latach pracy w naszej szkole przeszła na zasłużoną emeryturę.

Pożegnania są najtrudniejsze, bo jak rozstać się i podziękować osobie, z którą przebyło się tyle dróg, wydeptało tyle ścieżek …choć wiemy, że wszystko zawsze ma swój kres, praca nie trwa wiecznie,  to i tak nie jest łatwo…

Pozostają tylko proste i płynące z naszych serc słowa – DZIĘKUJEMY!

Dyrektor szkoły pani Jadwiga Pałczyńska podziękowała pani Stanisławie Cozac za wieloletnią współpracę dydaktyczno-wychowawczą na rzecz uczniów, nieoceniony wkład w rozwój szkoły oraz współtworzenie atmosfery wzajemnego szacunku i życzliwości.

W imieniu Społeczności Uczniowskiej przedstawiciele SU podziękowali Pani Stasi za  serce włożone w każde działanie, za bezcenne rady, wsparcie,  za lata owocnej  współpracy oraz za to, że była częścią  społeczności wielkoockiej  przez całe swoje życie zawodowe.

Pani Stanisława  podziękowała za współpracę nauczycielom, dyrekcji szkoły i rodzicom, podkreślając, że będzie pamiętać o wszystkich wspaniałych chwilach spędzonych w szkole wśród dzieci, życzliwych i pomocnych rodziców oraz kolegów i koleżanek nauczycieli.

Emerytura to również nowy początek, dlatego życzymy Pani Stasi, aby nowy rozdział życia okazał się idealnym momentem na zwolnienie tempa życia, odpoczynek, relaks, aby w pełnym zdrowiu mogła korzystać z piękna świata, spędzać wolny czas z bliskimi, rodziną  i przyjaciółmi.