Sukcesy uczniów w konkursach plastycznych

Utworzono dnia 22.12.2023

11 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu plastycznego „Dary lubaczowskich lasów” organizowanym przez Nadleśnictwo Lubaczów. Konkurs miał na celu rozbudzanie wśród uczniów zainteresowania środowiskiem leśnym naszego regionu oraz podniesienie świadomości na temat znaczenia lasu w życiu człowieka.

W konkursie II miejsce zdobył Antoni Pliszka pod opieką pani Stanisławy Cozac.

W konkursie uczestniczyli także:

Bartosz Pliszka

Jan Pliszka

Oliwia Panek

Jacek Jacyk

Katarzyna Kedracka

Mariya Sayko

Amelia Kaczmar

Oliwia Mroczkowska

20 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbyło się  wręczenie nagród w XIV konkursie plastycznym ''Świąteczny Dom'' Boże Narodzenie 2023.

Nasi uczniowie pod opieką pani Stanisławy Cozac i Eweliny Pióro zajęli czołowe miejsca w kategorii stroik:

I miejsce - Gabriel Michałów(kl 2), Zuzanna Sopel(kl 6)
II miejsce – Marta(kl 3),Anna i Katarzyna Jastrzębskie(kl 8)

Nagrodzeni uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy.

W konkursie uczestniczyli także:

Emilia Gwoźdź

Jacek Jacyk

Julia Grenda

Anna Furman

Justyna Wacnik

W Konkursie „Wyjątkowe rybki”, jak wygląda wymarzona rybka? organizowanym przez APTEO Woda Morska nagrodę zdobył Jacek Jacyk którego praca znalazła się na jednej ze stron kolorowanki na 2024 r. Zadaniem konkursu było narysowanie niepowtarzalnej rybki i opisaniu na czym polega jej wyjątkowość i jakie ma moce.

Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu zainteresowań plastycznych!

Ewelina Pióro nauczyciel plastyki