Turniej warcabowy

Utworzono dnia 10.09.2016

10 września br. odbył się w Szkole Podstawowej Nr 2 w Lubaczowie | I Turniej Warcabowy „Warcabowe Rozpoczęcie Roku Szkolnego”. Organizatorem tego turnieju był Burmistrz Miasta Lubaczów, Związek Warcab 100 – polowych oraz SP Nr 2 w Lubaczowie.

W turnieju tym wzięły udział następujące kluby z powiatu lubaczowskiego: UKS „Orzeł” Wielkie Oczy, SGU „Orzeł” Lubaczów, MUKS „Libero” Basznia Dolna, LKS „Unia” Horyniec – Zdrój, SW Stowarzyszenie „Pomóżmy Razem ” Stary Dzików.

Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim w dwóch kategoriach wiekowych ( do lat 8 i do lat 10). Sędzią głównym turnieju był p. Marek Jarapud.

W kategorii chłopców do lat 8 i 10 startowało 35 zawodników, a w kategorii dziewcząt do lat 8 i 10 startowało 25 zawodniczek.

Opiekunem naszych zawodników był p. Krzysztof Milo. Klasyfikacja końcowa naszych młodych uczestników przedstawiała się następująco:

- do lat 8 dziewczyny

I miejsce Anna Jastrzębska

III miejsce Katarzyna Jastrzębska

IV miejsce Anna Jacyk

V miejsce Kinga Kaławaj

VI miejsce Klaudia Lorenc

VII miejsce Klaudia Szpindor

- do lat 8 chłopcy

VII miejsce Konrad Jastrzębski

X miejsce Oliwier Gliniak

- do lat 10 dziewczyny:

VI miejsce Wiktoria Szpindor

VII miejsce Anna Janczura

Serdecznie przypominamy, że zajęcia z warcaby 100 – polowych dla dzieci od 6 do 10 lat odbywają się w naszej szkole w każdy czwartek na lekcji 6 i 7. Zajęcia prowadzi p. Krzysztof Milo.