Stroiki bożonarodzeniowe - zajęcia warsztatowe z rodzicami

Utworzono dnia 18.12.2019

Aby wprowadzić dzieci w nastrój świąteczny oraz tradycję z nimi związane, przedszkolaki z grupy 5 i 6 – latków z pomocą swoich pań wychowawczyń oraz przybyłych mam wykonały przepiękne Bożonarodzeniowe stroiki na stół świąteczny.

Przedszkolaki swą pracę rozpoczęły od wbijania gałązek świerkowych co przychodziło im z ogromną łatwością, mimo tego, że igiełki kuły rączki dzieci. Po ciężkiej pracy przyszedł czas na przyjemniejszą część, a mianowicie - ozdabianie stroików. Dzieci ozdabiały je koralikami, perełkami, brokatem, kolorowymi, błyszczącymi bombkami, świecidełkami oraz lśniącymi łańcuchami. W swą pracę włożyły całe serce. Prawie każdy chciał posypać swój stroik sztucznym śniegiem, bo tego prawdziwego za oknem ciągle brak.

Prace dzieci ozdobią nie jeden stół świąteczny, miejmy nadzieję, że w zacisze każdego domu wprowadzą miłą rodzinną i przyjemną atmosferę.

Składamy serdeczne podziękowania p. Małgorzacie Gwóźdź, p. Wiolecie Falarz, p. Barbarze Jastrzębskiej, p. Monice Kęczkowskiej, p. Kokockiej, p. Małgorzacie Góra, p. Katarzynie Leja, p. Ewelinie Lesiak, p. Sabinie Majcher, p. Justynie Mokrzyckiej – Diduch, p. Kamili Sopel, p. Martynie Szczebel za pomoc w przygotowaniu świątecznych stroików.